Kurtka

Jak w modny sposób nosić bezrękawniki damskie?

Jednym z bardzo modnych elementów garderoby dla kobiet są bezrękawniki damskie. W jaki sposób je stylizować? Poniżej kilka podpowiedzi i wskazówek dla wszystkich pań, które interesują się modą.

Bezrękawniki damskie z jeansu

Świetna alternatywa dla kurtek dżinsowych to bezrękawniki uszyte z tego materiału. Można nosić je na przykład do szortów i kowbojek, tworząc w ten sposób zestaw rodem jak z dzikiego zachodu. Wygląda to świetnie szczególnie wtedy, gdy kobieta jest na wakacjach. To jedna z modnych letnich stylizacji. Takie bezrękawniki doskonale wyglądają też do różnych długich sukienek utrzymanych w stylu boho.

Bezrękawniki damskie z dzianiny

Bezrękawnik z dzianiny to kolejna bardzo modna rzecz, którą warto mieć w swojej garderobie. Najlepiej taki bezrękawnik wygląda zakładany do koszuli, na przykład klasycznej białej lub w prążek. Można nosić go też na gołe ciało, do spódnicy lub kolarek. Tworzy się w ten sposób naprawdę stylowe połączenie zgodne z najnowszymi trendami. Warto postawić na bezrękawnik z dzianiny, który utrzymany jest w jasnych wiosennych kolorach. Cudownie wyglądają takie bezrękawniki w odcieniach beżu, szarości, a także w bieli.

Modne bezrękawnik z tkaniny

Bezrękawniki z tkaniny stanowią doskonałą alternatywą dla klasycznych marynarek. Takie kamizelki są zresztą popularne już od kilku sezonów i zwykle pojawiają się w kolekcjach na wiosnę i lato. To właśnie wtedy można kupić je w pięknych wiosennych kolorach, na przykład w pastelowych odcieniach różowego, fioletu oraz w bieli. Wyglądają doskonale w stylizacjach biurowych, utrzymanych właśnie w letnim stylu. Wtedy zakłada się je do klasycznych spodni, tak naprawdę na gołe ciało. Sprawdzą się w biurze, ale tylko wtedy, gdy można zakładać nieformalne stylizacje.